kiraz sapı ve mısır püskülü çayı faydaları

6 Ocak 2012, Cuma | 9392 okunma

 

Gerçekten zayıflamak istiyorsanız kiraz sapı ve mısır püskülü çayını denemelisiniz, kiraz sapı vücuttaki ödemleri atar, mısır püskülü ise yağları eritmede oldukça faydalıdır, zayıflama çayları arasında en çok tercih edilen,ve zayıflama kürlerinde kullanılan bitkilerin faydaları saymakla bitmiyor

KİRAZ SAPI VE MISIR PÜSKÜLÜ ÇAYININ FAYDALARI
Bitkiler ve şifalı otlar açısından çok zengin bir ülkede yaşamaktayız. Bir çok derde deva olan bu harika iksirler, zayıflamak için başlı başına derman aradığımız çareler oldu.
Gerçekten zayıflamak istiyorsak, bitkilerden hazırlanan çaylardan kullanmak büyük ölçüde fayda sağlamaktadır.

Kiraz sapı ve mısır püskülü de bunlardan bir tanesi.

Kiraz Sapı

Kiraz Sapının faydaları: Kiraz sapı vücuttaki ödemleri attığı için, kilo vermemizde fayda sağlayacaktır. Kurutulmuş kiraz saplarını kullanmak, etkili olacaktır.

Mısır püskülünün faydası: Mısır püskülü ise yağları eritmede faydalıdır. Mısır püskülünün, birçok zayıflama kürlerinde etkili olduğu görülmüştür. Hatta gut hastalığının tedavisinde kullanıldığı bilinmektedir.
Kiraz sapı ve mısır püskülü çayının hazırlanışı

İkisinden birer tutam alıp iki bardak suda haşlayıp, 1 -2 dakika demlenmesini bekleyip, tüketilmesi gerekir. İkisi birlikte kullanıldığı zaman çok faydalı olacaktır. Aç veya tok fark etmeden, bu çayı içtiğimizde ortalama iki hafta içerisin de etkili olduğu görülecektir.

Zayıflama çaylarımız, bizleri duygusal anlamda da rahatlatacaktır. Zayıflama isteğimiz artacak, vücudumuzdaki şişlikler gittikçe azalacaktır. Gözle görünen ve hissedilen bu değişiklikler, bizleri olumlu yönde etkileyecektir

 

Mate Yaprağı Çayı - Zayıflama formülü
ANASAYFA
Zayıflama ürünleri